Zvolte si typ nemovitosti

Hasičské věže

Hasičská věž Junior

Kromě provozování realitní činnosti se věnuji i své původní profesi zahradního architekta a pracuji jako projektant dětských hřišť a sportovně-rekreačních zařízení.

V posledních 8-letech jsem pracoval pro zahraničního výrobce těchto prvků a sestav, kterého jsem reprezentoval na území České republiky. Dětská hřiště a sportoviště jsem navrhoval především pro menší obce, kde byla větší šance získat dotaci, určenou pro výstavbu těchto hřišť.

Při jednání se starosty těchto obcí jsem dost často slyšel argument, že v obci mají tak 5 dětí a už mají pro ně postavená 3 hřiště, na kterých si tím pádem nikdo nehraje, mají tam fitnessy a workautové hřiště, které stojí nevyužité, mají tam prvky pro cvičení seniorů, na kterých nikdo necvičí, hřiště pro psy, na které žádní psi nechodí… Bylo mi řečeno, ať vymyslím něco nového, co ještě na vesnicích nemají a čím by se život v malých obcích mohl obohatit. Tak jsem přemýšlel a přemýšlel…a pak mne to napadlo. Došlo mi, že dominantní komunitou na malých obcích jsou dobrovolní hasiči, že v podstatě neznám vesnici, kde by dobrovolní hasiči nebyli. Naopak, dnes se kulturní život spousty obcí točí právě kolem dobrovolných hasičů a členy sborů jsou nejenom dospělí muži, ale i ženy, dorostenci a děti.

Tak jsem své úvahy směroval tímto směrem a protože v mé rodině jsou bohaté hasičské tradice, tak vznikla Hasičská věž Junior. Táto multifunkční sestava vznikla z myšlenek a nápadů profesionálních i dobrovolných hasičů a je určena všem věkovým skupinám. Od nápadu až k samotné realizaci uběhlo několik let. Svou myšlenkou jsem zaujal majitele firmy Global Sport Čupa, s.r.o., působící v oblasti sportovních staveb a dětských hřišť, který se rozhodl zhmotnit mou původní myšlenku a začal věž vyrábět.

Dnes již stojí první Hasičská věž Junior v Karviné, další věže jsou již objednané a budou se realizovat v nejbližší době.

O novinkách vás budu brzo informovat.

Ing. Martin Mrózek
Obchodní zástupce společnosti Global Sport Čupa s.r.o.
Tel: 604 840 537
Mail: hasici@gsport.cz

Hasičská tréninková věž JUNIOR

Hasičská tréninková věž JUNIOR MONO FIT

Fotogalerie věže v Pržně:

Fotogalerie věže v Karviné: