Zvolte si typ nemovitosti

Chytré chaty

NAŠE CHYTRÉ CHATY – VÁŠ DRUHÝ DOMOV

Naše realitní kancelář navázala spolupráci s www.vyrabimechaty.cz ještě na sklonku minulého roku. Máme pro vás skvělou zprávu – nemusíte čekat na vhodnou příležitost chatu si můžete pořídit hned teď. Chata to není ledajaká, je to totiž chata kontejnerová!

Stačí vybrat si vysněný pozemek, s tím vám rádi pomůžeme a pak během pár týdnů můžete již trávit volný čas chatařením. Díky kontejnerovým chatám umíme vám zkrátit cestu k prožitkům a zážitkům.

Proč si vybrat kontejnerovou chatu?

Nová doba, volající po šetrnějším využití naší planety, si žádá také šetrnější přístup k bydlení. Udrži­telnost, rychlost a finanční úspora jsou přesně ty pojmy, které by měly celý koncept kontejnerových chat vystihnout. Nejedná se o velké domy, či jiné budovy, projekt vyrabimechaty.cz, vedený společností ELETH company s. r. o, je zaměřený na rekreační stavby dle vašeho gusta.

Důvodů, proč se pro bydlení tohoto stylu rozhodnout, je nespočet. Jeden z nich, který určitě potěší milovníky udrži­telnosti, je znovuvyužití již používaného, tedy z odpadu stvořit něco snového. Kontejnerové chaty vznikají recyklací lodních kontejnerů, které jsou při klasickém provozu použity jen jednou. Takto jejich život nekončí. Kontejnery jsou mimo jiné ideální nosné a stabilní konstrukce vyrobené z velmi odolných materiálů. Chata vám zůstane na věky. Zatepluje se pěnou, čímž se stává energeticky nenáročná a může se využívat celoročně. Zároveň u nich nevzniká rosný bod a materiál je chráněn před korozí.

Rozhodli jste se, že byste rádi trávili volný čas někde mimo město, v oáze přírody? S touto chatou je to možné. Kontejnery jsou mobilní. Chatu vám tedy dovezeme na vámi zvolené místo a pak je zas možné ji kdykoliv přemístit. Nemusíte řešit její prodej, či pronájem, ale jednoduše vzít chatu z pozemku s sebou.

Kontejner sám o sobě nevypadá zrovna nejvzhledněji. Jelikož se ale snažíme nabídnout svým zákazníků co největší komfort, design vašeho příbytku je jako čisté plátno pro kreativní nápady. Máte možnost vlastní realizace interiéru a exteriéru podle vašich představ. Pokud se ale nechcete o jakýkoliv design starat, je možné dovézt chatu vymalovanou do čistě bílé barvy. Pak ji stačí jen vybavit nábytkem a můžete bydlet. Exteriér je vymyšlený tak, aby zapadl do přírodní scenérie. Na chatě nejsou žádné prvky, které by byly pro oko rušivé. Interiér je tvořen materiály, které jsou rovné, hladké a lehké na údržbu. Vše se drží v minimalistic­kém stylu.

Co je to ale design bez kvality. Proto je veškerý materiál pečlivě vybírán, aby jen napomohl dlouhověkosti vašeho hnízda. Okna jsou hliníková, podlaha je určena pro průmyslové objekty, vybavení koupelny je od renomovaných výrobců, opláštění chaty je z materiálu, který již nevyžaduje údržbu, je stálobarevný a jednoduše vyměnitelný v případě poškození.

Další z důvodů, proč se rozhodnout právě pro kontejnerovou chatu, je rychlost výstavby. Nikdo nerad čeká na věci, na které se velmi těší. My jsme toto vyslyšeli a zavazujeme se k zhotovení kontejnerové chaty do 3 týdnů.

Chvíle s rodinou, přáteli, či jen sám se sebou jsou to nejcennější, co v životě máme. O tomto to také celé je. Hledáte místo, kde byste rádi hýčkali svoji rodinu gurmánskými pochoutkami na grilu, vytvářeli kulinářská díla, nebo místo pro vášnivého houbaře? Kontejnerová chata nabízí přesně takovýto prostor pro život. A co víc, je také ideálním způsobem jak spojit užitek s hlubokým prožitkem.

Rádi vám domluvíme prohlídku nebo zodpovíme případné dotazy. Pokud se rozhodnete pořídit si kontejnerovou chatu, pozemek kontaktujte nás: Naše RK Mrózek a partneři Český Těšín – zástupce pro Moravskoslezský kraj Ing. Marcin Mrózek 604 840 537, mrozek@reallia.cz PhDr. Stanislava Hauerová 725 996 354, hauerova@reallia.cz

Více informací získáte na: www.vyrabimechaty.cz