Zvolte si typ nemovitosti

PhDr. Stanislava Hauerová

Studovala jsem filozofii na MU v Brně. Pracovala jsem jako odborná asistentka, ředitelka muzea a ředitelka akciové společnosti. Nyní pomáhám svým klientům najít svůj vysněný DOMOV.

MOJE DESATERO

 • Na prvním místě je u mě vždy spokojený KLIENT.
 • Seriózní JEDNÁNÍ je hlavní zásadou mé práce.
 • Vzájemná DŮVĚRA je základem naší úspěšné spolupráce.
 • Ke každému klientovi přistupují individuálně a snažím se pro něj připravit ŘEŠENÍ přímo na míru.
 • Neorientuji se na krátkodobé zisky, ale na budování pevných – VZTAHŮ s klienty, jejíž důvěry si velmi cením. Dávám přednost KVALITĚ před kvantitou.
 • Nabídnu VÁM možná řešení a doporučení, ale ctím ZÁSADU, že konečné rozhodnutí je na Vás.
 • Neprodávám pouze nemovitosti, poskytuji komplexní SLUŽBY.
 • Pracuji v týmu PROFESIONÁLŮ, neustále se vzdělávám, sleduji novinky a trendy na trhu.
 • Provedu Vás bezpečně celým obchodem, společně dosáhneme těch nejlepších VÝSLEDKŮ.
 • Pokud mi svěříte prodej či koupě Vaši nemovitosti, postarám se o Vás, udělám vše pro uspokojení Vašich POŽADAVKŮ.

  Věřím, že i VY budete mým dalším spokojeným klientem.

Těším se na setkání s VÁMI!

Vaše realitní makléřka

Věra Labajová

Jmenuji se Věra Labajová a mám bohaté zkušenosti s financováním nemovitosti, díky kterým jsem schopná najít řešení i ve zdánlivě bezvýchodných situacích. Jsem schopná zajistit financování nákupu nemovitosti tak, aby mohl proběhnout rychle, hladce a bezpečně.

Co vám můžu nabídnout:

 • Prověřím možnost financování a doporučím nejvhodnější variantu.
 • Zajistím financování hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření.
 • Poradím s krytím rizik v souvislosti s čerpaným úvěrem – úrazové, životní pojištění.
 • Zajistím finanční prostředky na rekonstrukci vaši nemovitosti nebo vybavení.
 • Připravím pojištění nove nebo stávající nemovitosti.
 • Připravím veškeré dokumenty.
 • Ušetřím váš čas.

Těším se na setkání s Vámi.

Ing. Marcin Mrózek

Moje motivace

Vystudoval jsem obor Zahradní a krajinářská architektura na Zahradnické fakultě Mendelovy univerzity v Brně a 10 let se i této práci věnoval. Ale teprve svět nemovitostí se stal mou srdcovou záležitostí. Obchodovat s nemovitostmi mě baví. Navíc tady přece nejde jenom o obchod. Pomáhám lidem řešit jejich nejrůznější složité životní situace. Jsem jejich rádcem, často i zpovědníkem a přítelem. Někdy si říkám, že v budoucnu vydám knížku s názvem „Vzpomínky realitního makléře“. Bude to netradiční, velmi poutavé a zajímavé čtení, protože tyto příběhy píše život sám.

Zastávám názor, že pokud chci být v realitách úspěšný, tak musím v tomto oboru být skutečným odborníkem. I proto jsem vystudoval dvouleté specializační studium pro oceňování nemovitostí – Technické znalectví v oboru ekonomiky stavebnictví v Brně. Snažím se jít s dobou, vzdělávat se, pracovat na sobě a učit se od těch nejlepších.

Mé začátky v realitách

K realitní činnosti jsem se dostal tak trochu náhodou. Koupil jsem si vlastní nemovitost, zrekonstruoval ji a začal hledat první nájemníky. Ze začátku sám. Brzy jsem ale zjistil, že není vůbec snadné najít slušného zájemce. Zajistit inzerci, spolehlivý právní servis a hlavně si rezervovat spoustu času na prohlídky a jednání. A to pronájmy patří k jednoduchým realitním zakázkám. Nemusíte řešit žádná právní omezení, insolvence, exekuce, úschovu kupní ceny, zřizování zástavních práv, či vyřizování hypotečního úvěru pro zájemce apod. Časem jsem se rozhodl, vyzkoušet služby realitního makléře. Když jsem sledoval jeho práci, zaujala mě její rozmanitost a široká škála znalostí a vědomostí makléře. To byl ten správný podnět, začít se zajímat o nemovitosti a vše kolem nich. Věděl jsem, že to je ta práce, které se budu věnovat. Chci pomáhat lidem najít nový domov.

Můj realitní příběh se začal psát na jaře roku 2006, kdy jsem nastoupil do realitní kanceláře RE/MAX v Ostravě. Po dvou letech mi byla nabídnuta pozice ředitele kanceláře v Havířově. Náplní mé práce bylo především získávat nové makléře. Školit nováčky a připravovat je na jejich samostatnou cestu. Kancelář vést tak, aby mohla bezproblémově fungovat. Byla to spíše managerská práce a já časem zjistil, že mi schází klasická makléřina, kontakt s okolím, chyběli mi lidé a jejich příběhy. A tak jsem skončil s ředitelováním a začal spolupracovat s developerskou společností H1K v Ostravě. Zde jsem dostal příležitost pracovat na velkých projektech v Moravskoslezském kraji. To byla výborná zkušenost.

Můj realitní dnešek

Po dvou letech u developerské společnosti jsem se rozhodl osamostatnit a dělat si reality pod vlastním jménem. Prostě jít s kůži na trh. Dnes sídlí moje kancelář v Českém Těšíně v Masarykových sadech. Specializuji se  na okresy Karviná a Frýdek-Místek. Mám také několik krásných nemovitostí prodaných mimo tento region. Spokojenost klienta je u mě vždy na prvním místě. Proto se neustále vzdělávám a vylepšuji své služby. Chci pro klienty přinášet stále něco nového. Samozřejmostí jsou u mě služby profesionálního fotografa, videoprohlídky, záběry z dronu, půdorysy, jsem schopen zajistit homestaging nebo fotostaging. Prezentace na sociálních sítích je nezbytností. U vybraných nemovitostí nově začínám připravovat webové stránky a 3D scan, kdy si objekt můžete prohlédnout z pohodlí domova. Většina mnou prodávaných nemovitostí leží v blízkosti hranice s Polskem. A proto je důležité jejich představení i na polském trhu.

Dnešní realitní trh vypadá úplně jinak. Dříve to bylo o osobních vztazích s klienty, dnes však převládá doba webová a sociální sítě. Pokud chci práci realitního makléře dělat dobře a poctivě, musím se neustále vzdělávat, inovovat nabídku a zlepšovat své služby. Jen tak budu pro své klienty skutečným přínosem. Není to jednoduché, ale věřím, že se mi to daří. Důkazem toho jsou reference a doporučení mých spokojených klientů.

Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mne kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku dobré kavy, či čaje.

Máte dotazy? Kontaktujte mě:

Naše realitní kancelář

Naše kancelář v Českém Těšíně

Naše kancelář v Českém Těšíně se nachází na ul. Masarykovy sady 51/27, 737 01 Český Těšín. Zveme vás na návštěvu.

Kdo jsme?

Dovolte nám uvítat vás na webových stránkách naší realitní kanceláře. Jsme volné seskupení zkušených makléřů, pohybujících se v realitách a souvisejících oborech již řadu let. Jsme připraveni Vám nabídnout profesionální služby a naše bohaté zkušenosti. Každý z nás podniká samostatně na své vlastní živnostenské oprávnění. Klademe důraz na slušnost, korektnost a profesionální služby. Našim cílem je spokojený zákazník.

Nabízíme Vám následující služby:

 • realitní činnost a související služby
 • pojišťovnictví
 • vyřízení úvěru a hypoték
 • inzerce nemovitostí v České republice, Polsku a na Slovensku

Naší hlavní působností je oblast Moravskoslezského kraje, nicméně pole naší působnosti není nikterak omezeno. Zajímavosti naší společnosti je úzká spolupráce s realitními kancelářemi v Polsku a na Slovensku a tím  pádem i možnost prezentace nemovitostí naších klientů na těchto zahraničních trzích.  Věříme, že budete s našimi službami spokojeni, stejně, jako desítky klientů, kteří nám dali svou důvěru a svou spokojenost vyjádřili v referencích, které jsou uvedeny na hlavní stránce.