Prodej hrubé stavby víceúčelového objektu s rehabilitačním centrem v Třinci-Neborech

cena v RK
cena + DPH
Celkem 14 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Stanislava Hauerová
Phdr. Stanislava Hauerová
telefon: +420725996354
hauerova@reallia.cz

Prodej hrubé stavby víceúčelového objektu s rehabilitačním centrem v Třinci-Neborech

cena v RK
cena + DPH
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rozestavěnou stavbu, kde poslední stavební povolení bylo vydáno na „Přístavbu ke stávající hospodářské budově – Víceúčelového objektu s rehabilitačním centrem“.
Objekt se nachází v příměstské části Třince – Neborech a je postaven na rovinatém pozemku. Příjezd je po asfaltové městské komunikaci. V lokalitě se nachází veřejný rozvod elektřiny, veřejný vodovod a plynovod. Rozestavěna stavba je fyzicky napojena pouze na veřejný rozvod elektro, který je momentálně nefunkční (v objektu nejsou rozvody elektřiny). Sjezd na rychlostní komunikaci č.75/11 směrem na Slovensko, Polsko, dále na Ostravu, Brno Prahu, je vzdálen cca 1 km. Dálnice D48 je vzdálená cca 6,5 km.
Dle územního plánu spadá objekt do plochy SO – plochy smíšené obytné venkovské, kde jako hlavní využití jsou stavby rodinných domů zemědělských usedlostí, včetně souvisejících zahrad. Jako přípustné využití je povoleno občanské vybavení slučitelné s bydlením, zejména pozemky a stavby pro obchod, stravování a ubytování. Dále jsou přípustné služební byty, samostatné garáže nebo přístřešky, nevýrobní služby, nerušící výrobní služby, nerušící výroba a další. Jako nepřípustné využití je třeba řadová zástavba rodinných domů, stavby a zařízení pro těžký průmysl a energetiku, lehký průmysl, těžba a zpracování nerostů, zemědělské stavby a zařízení pro chov hospodářských zvířat apod. Více v příloze Územní plán Třinec.
Rozestavěná stavba dle předložené dokumentace pochází z roku 2005. Objekt je částečně podsklepený, dvoupodlažní, resp. jednopodlažní (1.NP -přízemí) s podkrovím. Při místním šetření nebylo zjištěno žádné příslušenství ani napojení na inženýrské sítě, pouze provedena podzemní elektro přípojka na parc.č. st. 302/2 do přípojkové skříně. V budoucnosti se předpokládá napojení na veřejný rozvod elektro, veřejný vodovod a plynovod. Splaškové vody by měly být svedeny do jímky.

Dle předložené projektové dokumentace by se v objektu měly nacházet tyto místnosti a prostory:
1.PP – suterén: schodiště, 2 sklepní místnosti,
1.NP – přízemí: prodejny, restaurace, sklady, kuchyně, chodby + schodiště, šatny personálu a sociální zařízení, technická místnost,
2.NP – podkroví: chodby, hala, kanceláře, posilovna, solárium, sauna, sklady, šatny a sociální zázemí atd..

Jedná se o rozestavěnou stavbu z roku 2005. V posledních letech byla ale výstavba přerušena. V roce 2023 byly na střechu položeny latě a mělo se začít s pokládáním střešní krytiny. Z důvodu náhlého úmrtí majitele už ale k pokládce nedošlo. Nyní nutná rekonstrukce střechy.

K rozestavěnému objektu patří celkem 5 pozemků o celkové výměře 1954 m2. Na dvou menších pozemcích (parc.č. 212/2 o výměře 260 m2 a parc.č. 212/6 o výměře 177 m2) je v katastru nemovitostí evidováno zatěžující věcné právo – věcné břemeno chůze, jízdy a přístupu k odvodňovacím rourám, z roku 1948. Věcné břemeno je ve prospěch sousedních parcel.
Doporučujeme prohlídku.
 

Typ nemovitosti:
Komerce
Číslo nemovitosti:
2023-08-24
Typ komerce:
Obchodní prostor
Operace:
Prodej
Adresa:
Třinec
Plocha pozemku:
1955 m2
Plocha zastavěná:
405 m2
Podlaží:
3. podlaží z 2 podlaží celkem
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Ve výstavbě
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 40' 47.764"N, 18° 36' 53.597"E