Prodej rodinného domu se dvěma samostatnými bytovými jednotkami

14.500.000 ,-
Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Stanislava Hauerová
Phdr. Stanislava Hauerová
telefon: +420725996354
hauerova@reallia.cz

Prodej rodinného domu se dvěma samostatnými bytovými jednotkami

14.500.000 ,-
Popis nemovitosti:

V zastoupení majitele nabízíme ke koupi krásný a promyšleně navržený rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami. Jedná se o prodej firmy, která vlastní pouze tuto nemovitost.
Dům je situován v zástavbě rodinných domů vilového typu, lokalita Na Nábřeží, je orientován vstupem k hlavní cestě. Nemovitost vyrostla na původním domě (ze 60. let 20.století), který byl z části ponechán a z části zbourán – zůstaly stávající pokoje a odstraněná byla garáž a přístavba vstupu. V nové dostavbě, situované k zahradě, je naopak realizována denní část (kuchyň, jídelna propojená s obytným prostorem a velká terasa). V domě vznikly dvě samostatné bytové jednotky 3+kk, které jsou z hlediska dispozičního řešení prakticky stejné. Dům je dispozičně velmi promyšleně řešený a nabízí atraktivní bydlení splňující nejmodernější současné trendy včetně výhledu na zahradu a okolní zeleň.

Principem architektonického řešení této nemovitosti je sjednocení původní (po odstranění přístavby vstupu a garáže) i nové části do jednotného celku „městské vily“. Estetický dojem je vytvářen kompozici plných (bílá omítka), prosklených a ustupujících (terasa) části tak, že ze žádné strany dům nepůsobí fádním dojmem.
Nemovitost je dvojpodlažní se suterénem a plochou střechou. Fasáda zateplená polystyrénem 20 mm. Střecha pokrytá střešní folií, izolace se sklonem. Objekt je částečné podsklepený, celá nová dostavba je již nepodsklepená. Okna jsou hliníková. Svislé nosné konstrukce jsou z tvarovek Ytong Statik Plus tloušťky 250 mm a 300 mm
Nemovitost je napojená na veškeré inženýrské sítě. Bytové jednotky jsou vytápěný teplovodním podlahovým vytápěním. Zdrojem tepla jsou dva na sobě nezávislé plynové kondenzační kotle. V HUP jsou osazeny dva plynoměry samostatně pro každý byt. Jako doplňkový zdroj tepla má každá bytová jednotka krbová kamna umístěná v obývacích pokojích.
Voda – obě jednotky jsou napojeny na vodovodní přípojku vyvedenou do místnosti sklepu v 1.PP, kde je umístěn i fakturační vodoměr. Pro jednotlivé byty jsou na přívodu studené vody osazeny podružné vodoměry. Teplá voda se ohřívá zásobníkovým ohřívačem na 100l (součást kotle). V suterénu je zásobníkový ohřívač 80 l.
Elektroinstalace je napojená ze samostatných bytových rozvaděčů. Společná spotřeba je napojená na nový odečtový elektroměr.
Zastavená plocha: 186 m²
Pozemek: p.č. 822 m²,
Odstavné plochy pro parkování: 71 m²
Před domem je připraveno parkování pro 4 vozidla. Objekt je postaven v klidné lokalitě, plné zeleně a při tom v centru města jste pěšky do 10 minut.
Cena + DPH.

Koupi nemovitosti doporučujeme jak pro rodinné dvougenerační bydlení, tak i na investici. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda tento dům splňuje veškeré Vaše požadavky na nové bydlení. Dům je naprosto ideální pro kombinaci vlastního bydlení s pronájmem druhého bytu. A pokud hledáte investici s vysokým potenciálem návratnosti investice, tato nemovitost by mohla být tou pravou volbou.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2023-10-12
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Český Těšín
nábřeží Svobody
Plocha pozemku:
822 m2
Plocha zastavěná:
186 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 45' 2.825"N, 18° 37' 23.584"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: