Prodej rodinného domu v Řece

cena v RK
Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Stanislava Hauerová
Phdr. Stanislava Hauerová
telefon: +420725996354
hauerova@reallia.cz

Prodej rodinného domu v Řece

cena v RK
Popis nemovitosti:

Představujeme k prodeji rodinný dům v původním stavu ve vyhledávané lokalitě obce Řeka. Nemovitost je podsklepená se dvěma bytovými jednotkami: v přízemí 2+1 a v patře 3+kk. Pozemek je mírně svažitý. Dům je tak příjemně vsazen do krajiny. Celková výměra pozemku je: 1.042 m².

V přízemí vejdete do prostorného zádveří se vstupem do zrekonstruované koupelny s WC dále pokračujete do chodby se vstupem do obývacího pokoje, kuchyně jíž dále vejdete do ložnice, do koupelny a do sklepa. Po schodišti vystoupáte do prostor horního patra, kde najdete další byt: 3 pokoje, kuchyňský kout a koupelnu společnou s WC.

Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva a kotlem na plyn. Jako topné prvky jsou použity radiátory. Vody je ohřívaná bojlerem. Všechna okna v domě jsou původní kaslíková dřevěná. Dům je sice v původním stavu, ale majitelé o něj velmi dobře pečovali.
V domě jsou původní rozvody elektřiny, vody, rovněž tak i odpady. Voda je zajištěna z vodovodního řadu, odvod odpadu je sveden do žumpy. Na zalévání zahrady lze čerpat vodu ze studny.

Dům doporučujeme pro jeho polohu, která je zároveň v dobré dopravní dostupnosti od Třince. V letních měsících oceníte procházky krásnou přírodou nebo se vydáte po naučné stezce – „Stezka pokladů Godula.“ V obci je koupaliště s vyhřívanou vodou. V zimním období můžete navštěvovat lyžařský areál.

Pro prodej domu zajišťujeme kompletní realitní a právní servis a financování hypotečním úvěrem. Pro domluvení prohlídky kontaktujte makléře.
 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2022-05-13
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Řeka
Plocha pozemku:
1042 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 38' 27.970"N, 18° 34' 17.041"E