Pronájem 2+kk (58 m²) se zahradou a parkováním – Návsí

13.000 ,- za měsíc
Celkem 10 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Stanislava Hauerová
Phdr. Stanislava Hauerová
telefon: +420725996354
hauerova@reallia.cz

Pronájem 2+kk (58 m²) se zahradou a parkováním – Návsí

13.000 ,- za měsíc
Popis nemovitosti:

Pronájem moderního, slunného bytu 2+kk (58 m²) se zahradou a parkováním – Návsí
Nabízíme k pronájmu velmi pěkný, prostorný a slunný byt po kompletní a rozsáhlé rekonstrukci. Byt je udržovaný ve skvělém stavu a nabízí moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě.
Byt o dispozici 2+kk a velkorysé výměře 58 m² se nachází ve 2. podlaží udržovaného rodinného domu se třemi bytovými jednotkami.

Dispozice a vybavení bytu (po kompletní rekonstrukci)
• Velikost: komfortních 58 m² podlahové plochy.
• Kuchyně: moderní linka na míru s vestavnými spotřebiči (indukční varná deska, elektrická trouba, myčka nádobí), digestoř a lednička s mrazákem.
• Koupelna: moderní sprchový kout, umyvadlo a toaleta (WC).

Benefity bydlení
• Zahrada: možnost využívání společné zahrady k relaxaci.
• Parkování: zajištěno přímo před domem.
• Klid a soukromí: v domě jsou pouze 3 byty (v 1. podlaží byt 3+1 se samostatným vstupem, ve 2. podlaží dva byty 2+kk).

Technické parametry (Nízké náklady)
• Zateplení: kompletně zateplený plášť budovy pro stabilní teplotu po celý rok.
• Vytápění: úsporné tepelné čerpadlo.
• Rozvody: moderní elektroinstalace, rozvody vody a odpadů.
• Ohřev vody: samostatný elektrický bojler.
• Odpady: svedeny do moderní čistírny odpadních vod (ČOV).

Lokalita a občanská vybavenost
Dům se nachází v klidné části obce Návsí s výbornou dopravní dostupností. V obci je k dispozici kompletní občanská vybavenost: školy, školky, lékaři, obchody, restaurace a další služby.

Finanční podmínky
• Měsíční nájemné: 13 000 Kč
• Služby: 3 000 Kč
• Vratná kauce: 39 000 Kč
• Provize RK: 13 000 Kč + DPH

K dispozici: Byt je připravený k nastěhování.
Hledáme spolehlivé zájemce o dlouhodobý pronájem. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře.
 

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
2026-05-20
Typ bytu:
2+kk
Operace:
Pronájem
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
Návsí 353
K nastěhování od:
21.5.2026
Plocha podlahová:
58 m2
Podlaží:
2. podlaží z 2 podlaží celkem
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 34' 58.319"N, 18° 44' 25.692"E